EPSON EB-FH54, Full HD, 4100ANSI, 16000:1, HDMI, USB, Miracast, Airplay -
TOP
PONUKA
Značka: Epson
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: V11HB59040
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Epson EB-FH54
•Realistické Full HD. Promítání videa ve vysokém rozlišení.
Projekční technologie: 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly
Nativní rozlišení: FullHD 1080p
Počet zobrazovaných barev: 8 bitů 16,77 mil. barev
Svítivost [lm]: 4100 lumenů (standard), 2300 lumenů (ekonomický)
Formát zobrazení: 16 : 9
Velikost obrazu [palce]: 31–304
Projekční vzdálenost - Wide [m]: 0,9 – 8,9
Projekční vzdálenost - Tele [m]: 1,4 – 14,3
Zoom: manuální, faktor 1–1,62
Objektiv: optika (ostření manuální)
Zvuk: vestavěné 16W reproduktory
Typ lampy: Lampa
Životnost lampy [h]: 5500 h (vysoký režim), 12 000 h (eco)
Bezpečnost: Kensington ochrana, Otvor pro visací zámek, Otvor pro bezpečnostní kabel, ochrana heslem
Napájení: AC 100 V–240 V, 50 Hz–60 Hz
Spotřeba [W]: 284 W (Normal On-Mode), 181 W (Eco On-Mode), 332 W (Normal Peak-mode), 231 W (Eco PeakMode), 0,3 W (Energy saving standby)
Spotřeba Standby [W]: 0,3
Umístění: instalace na strop, stolní
Hladina hlučnosti [dB]: 37 dB (normální), 28 dB (eco)
Barva: bílá
Rozměry [mm]: 309 x 293 x 105 mm (šířka x hloubka x výška)